Stravování

Hlavní jídelní nabídka

Kvalita jídla je na Konferenčním centru Immanuel jedna z nejdůležitějších oblastí našeho servisu. Nabízíme 6 jídelních plánů, od jednoduchých a levných (kvalitních) jídel po vynikající tříchodová jídla, která uspokojí i velmi náročné klienty. Máme k dispozici různá menu, takže jistě najdete to správné menu pro Vaši skupinu. A kdyby jste potřebovali, můžeme s Vámi navrhnout menu „na zakázku“. Umíme vařit i velmi dobrá vegetariánská jídla a dokážeme se přizpůsobit různým dietám a potřebám.

Náš personál se vícekrát do roka školí v nejmodernějších trendech mezinárodní kuchyně, abychom Vám stále mohli nabízet čerstvé a zajímavé novinky. Spolupracujeme například s Pražskou kulinářskou akademií a s pražským Intergastem.

 

Slavnostní příležitosti

V našem konferenčním centru můžete také pořádat speciální akce a jsme připravení splnit vaše potřeby bez ohledu na to, o jakou událost jde. Možná plánujete svatbu, uspořádat obchodní schůzku, nebo jste nezisková organizace a chcete připravit jeden speciální večer pro vaši skupinu. Podívejte se na naše možnosti večeří nebo našeho bufetu.

 

Konferenční balíčky

Můžete si dopřát během konference nebo semináře  jak dopoledne, tak i odpoledne  přestávku s občerstvením.   Záleží jen na Vás, kterou ze 3 úrovní si vyberete.