Stravování

Hlavní jídelní nabídka

Kvalita jídla je na KCl jedna z nejdůležitějších oblastí našeho servisu. Nabízíme 6 jídelních plánů, od jednoduchých a levných kvalitních jídel po vynikající několikachodové menu, která uspokojí i velmi náročné klienty, takže určitě najdete to správné pro Vaši skupinu. A kdybyste potřebovali, můžeme s Vámi navrhnout menu „na zakázku“. Umíme vařit i velmi dobrá vegetariánská jídla a dokážeme se přizpůsobit různým dietám a potřebám. (např. bezlaktózová či bezlepková dieta)

Náš personál se vícekrát do roka školí v nejmodernějších nabídkách české i mezinárodní kuchyně, abychom Vám stále mohli nabízet čerstvé a zajímavé novinky. Hledáme možnosti, jak rozšířit naše kuchařské umění spoluprací s nabídkou současných moderních trendů ve stravování.

Pro rok 2019 jsme připravili nabídku tak, aby všichni byli spokojeni. Můžete si jako skupina vybrat, zda např. budete preferovat naši standardní večerní nabídku s moučníkem a kávou, nebo se přikloníte více k bohatší nabídce salátů nebo moučníků bez cukru. Je to vaše volba a my budeme s potěšením sledovat a připravovat to, co si vyberete. Je to snadné.

(Konzultace výběru před příjezdem.)

Slavnostní příležitosti

V našem konferenčním centru můžete také pořádat speciální akce a jsme připravení splnit vaše potřeby bez ohledu na to, o jakou událost jde. Možná plánujete svatbu, uspořádat obchodní schůzku, nebo jste nezisková organizace a chcete připravit jeden speciální večer pro vaši skupinu. Podívejte se na naše možnosti večeří nebo našeho bufetu.

 

Konferenční balíčky

Můžete si dopřát během konference nebo semináře  jak dopoledne, tak i odpoledne  přestávku s občerstvením.   Záleží jen na Vás, kterou ze 3 úrovní si vyberete.