Ubytování

Roubenky

Můžeme vám nabídnout dvě luxusní VIP roubenky s kapacitou 6-8 osob. Každá roubenka má celkem tři ložnice, velký společný obývací pokoj, dvě koupelny s WC a kuchyňku s myčkou nádobí, vinotékou a kávovarem.  Dodatečné WC je vybaveno pračkou a sušičkou. Roubenka “Donaldson” je stylizována v tradičním anglickém stylu, zatímco roubenka “Lie” (Lee) má velmi současný moderní vzhled.

 

 

Rodinné chaty

Můžeme vám nabídnout dvě rodinné chaty s kapacitou 9 osob. Každá chata má celkem tři ložnice,  velký společný obývací pokoj, dvě koupelny s WC a kuchyňku s myčkou nádobí.  Dodatečné WC je vybaveno pračkou a sušičkou. Chata “Retro” je ve stylu 60. let ve Švédsku, zatímco chata “Romantika” má švédské „country style“.

 

 

Studentské chaty

Další forma ubytování jsou naše nově postavené třinácti místné chaty. Každá chata má 4 prostorné ložnice a jednu menší ložnici pro jednoho člověka. Každé patro má své samostatné WC a koupelnu, na chatu jsou tedy dvě koupelny se sprchovým koutem a dvě oddělené WC. V prvním patře je také malá kuchyňka, která je vybavena mikrovlnkou, lednicí & varnou konvicí. Obě chaty jsou barevně laděny do své specifické barvy – červená & modrá.

 

Pokoje se soc. zař.

V hlavní budově máme dva pokoje a šest apartmánů s vlastním sociálním zařízením. Pokoje a apartmány mají různé dispozice a vybavení. Kliknutím na jednotlivé pokoje a apartmány najdete obrázky a informace o této konkrétní místnosti.

 

Pokoje bez soc. zař.

V hlavní budově máme devět pokojů  se společným sociálním zařízením. Společné toalety a sprchy se nacházejí na stejném podlaží a jsou nádherně zrenovované.  Každý host zde najde soukromý prostor pro hygienu.  Vedlejší  budova je  zateplená, odhlučněná a všechny pokoje jsou nově zrekonstruované. Pokoje 1 – 4 mají nový nábytek, zatímco pokoje 5 – 9 mají starší stylový soubor nábytku.

 

Letní ubytování

Chatky představují ekonomicky nejvýhodnější volbu pro ubytování. Žádná z nich není vytápěna. Sprchy a WC se nacházejí na konci hlavní budovy. Chatky mají jen základní vybavení, do všech je však zavedena elektrická energie. Pokud by ubytovací kapacita byla vyčerpaná, pak můžeme nabídnout místo pro postavení přívěsu, stanu nebo vybudování celého stanového tábora.

 

Konferenční místnosti

Pro konference a jednání můžeme nabídnout celou řadu různých zasedacích místností. Včetně jídelny máme tři zasedací místnosti v hlavní budově, jeden menší  sál ve vedlejší budově a také další možné prostory pro setkávání v budově Vávrova chalupa. Jednotlivé sály je možno flexibilně uspořádat do požadovaného stylu. Můžeme nastavit divadelní uspořádání bez stolů nebo se stoly. Většina zasedacích místností je vybavena plátnem a bílou tabuli. Máme také k zapůjčení dataprojektor a dva flipcharty.

Přehled budov

Zde naleznete fotografii celého našeho areálu (snímek byl pořízen před vybudováním VIP roubenek). Dále jsou uvedeny plány uspořádání hlavní a vedlejší budovy.