VIP Roubenky

Můžeme vám nabídnout dvě luxusní VIP roubenky s kapacitou 6-8 osob. Každá roubenka má celkem tři ložnice, velký společný obývací pokoj, dvě koupelny s WC a kuchyňku s myčkou nádobí, vinotékou a kávovarem.  Dodatečné WC je vybaveno pračkou a sušičkou.

Roubenka “Donaldson” je stylizována v tradičním anglickém stylu, zatímco roubenka “Lie” (Lee) má velmi současný moderní vzhled.

Mapa areálu

DonaldsonRoubenka Lie (Lee)RetroRomantikaRedBlueSrubSrubChatkyVedlejší budova (B)Hlavní budova (A)

Zkušenosti hostů

Mgr. David Šourek

Ředitel Diakonie ČCE

 

Do konferenčního centra Immanuel jsme zavítali poprvé a rádi se sem opět vrátíme. Příjemné prostředí, dobré jídlo, dobré pití a vstřícný personál. Kromě toho krásná krajina Vysočiny. Dlouho jsme hledali vhodný prostor “ve středu republiky” pro uspořádání pravidelné celostátní pracovní porady Diakonie ČCE, velké křesťanské neziskové organizace. Zdá se, že jsme našli.

Martin Penc

Odbor mládeže Apoštolské církve, pastor AC Kolín

Středisko Immanuel navštěvuji s různými skupinami již 7 let. Organizuji zde setkání pro malé skupiny od 10-50 lidí až po festival s 300 účastníky. Rádi se na místo vracíme, oceňujeme různé ubytovací kapacity, cenové nabídky jídel a hlavně jejich kvalitu. Spolupráci usnadňuje kvalitní organizace střediska, vždy se domluvíme na méně i více nestandardních požadavcích. Prostředí je vhodné pro děti, mládež i rodiny s dětmi. Mám zde i setkání managerů v tzv. roubenkách, které jsou skvělým místem pro plánování a přátelskou pohodu.

Laura Dickinson

Educational Services International

Konferenční centrum Immanuel je ideálním místem pro naše výroční konferenční shromáždění. Vždy se cítím tak vřele přijat, když jsme tady byli ubytováni. Atmosféra je klidná a čistá a naši účastníci se cítit svěží a obnoveni po celou dobu jejich pobytu. Zaměstnanci jsou více než ochotni pomoct s našimi individuálními potřebami a požadavky. Chtěl bych doporučit toto Konferenční centrum každému!