Konferenční prostory

Jídelní sál

Kapacita: 80-100 lidí

V případě většího počtu lidí je možno ke společnému jednání využít jídelní sál. Je zde umístěno velké promítací plátno, kulaté stoly je možné využít pro práci v menších skupinkách, lze zde instalovat zvukovou aparaturu apod.

 

Poptat

 

Velký sál

Kapacita: 70 lidí

Vybavení: bílá tabule, flipchart, promítací plátno, řečnický pult, židle.

 

Poptat

 

Střední sál

Kapacita: 35 lidí

Sál je umístěný ve vedlejší budově, plně vyhovuje kapacitě této budovy. Menší společnost má zde svoje vlastní zázemí, nemusí přecházet do jiné budovy na výuku nebo i rodinná setkání.

Vybavení: bílá tabule, lze promítat na stěnu, židle, stoly, malá kuchyňka s lednicí, varnou konvicí a základním vybavením nádobí.

 

Poptat

 

Malý sál

Kapacita: 15-25 lidí

Sál je umístěný v 1.patře hlavní budovy naproti velkému sálu. Má k dispozici bílou tabuli, televizi, židle a stoly. Ideální pro menší firemní společnost, dětské programy apod.

 

Poptat

 

Vávrova chalupa

Renovovaná Vávrova chalupa je využívaná modlitební službou House of Prayer, která je vedena misionářským párem Rolandem a Pamelou Berggrenovými, kteří se zde schází k modlitbě a studiu Bible. Pokud by Vaše skupina měla zájem se k modlitbám během svého pobytu připojit, tak nás neváhejte kontaktovat.

 

Poptat

 

Stan

Stan má kapacitu cca 150 -180 lidí, je vybaven elektřinou a osvětlením po celé délce stanu. Ve stanu je dřevěná podlaha, promítací plátno a židle. Stan je možno v případě potřeby vepředu a vzadu otevřít.

 

Rezervace - konferenční místnost

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.