Ubytování v pokojích se soc. zař.

V hlavní budově máme dva pokoje a šest apartmánů s vlastním sociálním zařízením. Pokoje a apartmány mají různé dispozice a vybavení. Kliknutím na jednotlivé pokoje a apartmány najdete obrázky a informace o této konkrétní místnosti.

Mapa areálu

DonaldsonRoubenka Lie (Lee)RetroRomantikaRedBlueSrub SlavíkovSrub SlavíkovChatky SlavíkovVedlejší budova (B)Hlavní budova (A)

Zkušenosti hostů

Petr Sedláček

Senior Partner NESPIRE

 

Přes patnáct let vedu semináře a workshopy pro manažery i pro lidi, kteří jdou vstříc touze poznat sebe sama. Poznal jsem desítky konferenčních center, ale nejraději se vracím do Immanuelu. Neznám druhé místo, které by nabízelo podobnou kombinaci milých lidí, laskavé péče, krásného prostředí a skvělé kuchyně.

Martin Penc

Odbor mládeže Apoštolské církve, pastor AC Kolín

Středisko Immanuel navštěvuji s různými skupinami již 7 let. Organizuji zde setkání pro malé skupiny od 10-50 lidí až po festival s 300 účastníky. Rádi se na místo vracíme, oceňujeme různé ubytovací kapacity, cenové nabídky jídel a hlavně jejich kvalitu. Spolupráci usnadňuje kvalitní organizace střediska, vždy se domluvíme na méně i více nestandardních požadavcích. 

Laura Dickinson

Educational Services International

Konferenční centrum Immanuel je ideálním místem pro naše výroční konferenční shromáždění. Vždy se cítím tak vřele přijat, když jsme tady byli ubytováni. Atmosféra je klidná a čistá a naši účastníci se cítit svěží a obnoveni po celou dobu jejich pobytu. Zaměstnanci jsou více než ochotni pomoct s našimi individuálními potřebami a požadavky. Chtěl bych doporučit toto Konferenční centrum každému!

Mohlo by Vás zajímat