Vítejte v konferenčním centru!

Jsme rádi, že jste ve virtuálním světě našli cestu až sem. Zde najdete vše důležité k tomu, abyste k nám v pořádku dojeli a mohli strávit nezapomenutelné chvíle v nově zrekonstruovaném hotelu u rybníka Dlouhý v nádherném prostředí Českomoravské vysočiny.

Na stránkách je umístěn přehled nabízených služeb od pořádání akcí pro neziskové organizace a firemní klienty přes ubytování až po stravování. Dále zde najdete ceníky, fotogalerii, jídelní lístky aj. Doufáme, že naše www stránky vás zaujmou a po jejich zhlédnutí nás budete kontaktovat a zarezervujete si svůj pobyt nebo se rozhodnete uspořádat akce pro neziskové organizace.

Velmi se na vás těšíme.

Vávrova chalupa Konferenční centrum Immanuel
Vávrova chalupa Konferenční centrum Immanuel

O nás

Konferenční centrum Immanuel se nachází v nádherném prostředí Českomoravské vysočiny na rozhraní chráněných krajinných oblastí Železných hor a Žďárských vrchů mezi obcemi Ždírec nad Doubravou a Trhová Kamenice.

Náplní KC Immanuel je na jedné straně organizovat akce pro neziskové organizace i širokou veřejnost. Náplní jsou především víkendové pobyty, konference, semináře, dovolené, English campy a jiné aktivity dle přání. Na druhé straně KC Immanuel pomáhá v sociální oblasti se zaměřením na mládež a znevýhodněné skupiny obyvatel, především děti z dětských domovů.

Youth For Christ Immanuel, z.s., která areál provozuje, je odnoží organizace Youth For Christ a Konferenční centrum Immanuel je jednou z jejích aktivit.

Zkušenosti hostů

ilustrační obrázek strom Konferenční centrum Immanuel

Petr Sedláček

Senior Partner NESPIRE

 

Přes patnáct let vedu semináře a workshopy pro manažery i pro lidi, kteří jdou vstříc touze poznat sebe sama. Poznal jsem desítky konferenčních center, ale nejraději se vracím do Immanuelu. Neznám druhé místo, které by nabízelo podobnou kombinaci milých lidí, laskavé péče, krásného prostředí a skvělé kuchyně.

ilustrační obrázek strom Konferenční centrum Immanuel

Martin Penc

Odbor mládeže Apoštolské církve, pastor AC Kolín

Středisko Immanuel navštěvuji s různými skupinami již 7 let. Organizuji zde setkání pro malé skupiny od 10-50 lidí až po festival s 300 účastníky. Rádi se na místo vracíme, oceňujeme různé ubytovací kapacity, cenové nabídky jídel a hlavně jejich kvalitu. Spolupráci usnadňuje kvalitní organizace střediska, vždy se domluvíme na méně i více nestandardních požadavcích. Prostředí je vhodné pro děti, mládež i rodiny s dětmi. Mám zde i setkání managerů v tzv. roubenkách, které jsou skvělým místem pro plánování a přátelskou pohodu.

ilustrační obrázek strom Konferenční centrum Immanuel

Laura Dickinson

Educational Services International

Konferenční centrum Immanuel je ideálním místem pro naše výroční konferenční shromáždění. Vždy se cítím tak vřele přijat, když jsme tady byli ubytováni. Atmosféra je klidná a čistá a naši účastníci se cítit svěží a obnoveni po celou dobu jejich pobytu. Zaměstnanci jsou více než ochotni pomoct s našimi individuálními potřebami a požadavky. Chtěl bych doporučit toto Konferenční centrum každému!

Nezisková činnost Hand of Hope

Cíle Hand of Hope:

Kempy pro děti z dětských domovů.

Pořádání kempů pro děti z dětských domovů během celého roku.

Sdílení evangelia skrze osobní příběhy.

Sdílení evangelia skrze osobní příběhy, scénky a skrze společnou diskuzi.

Kempy pro děti z dětských domovů.

Poskytování pomoci teenagarům a těm, kteří jsou před odchodem z dětských domovů.

Váš pobyt u nás má smysl

Hand of Hope je hlaní projekt Misijního konferenčního centra Immanuel, to znamená, že je z velké části také financován z provozu tohoto centra. Svým pobytem se nepřímo podílíte na podpoře tohoto projektu.

Při pobytu dětí u nás připravujeme celodenní program plný her, workshopů a zamyšlení nad vybranými tématy. Nedílnou součástí naší služby je také sdílení evangelia.

Dary od různých dárců nám pomáhají dofinancovat potřeby, které tato služba obnnáší. Proto jsou nepostradatelnou položkou pro pobyt dětí u nás.

Pro více informací pokračujte na:

HandofHope.cz