Stravování

Hlavní jídelní nabídka

Kvalita jídla je na MKC Immanuel jedna z nejdůležitějších oblastí našeho servisu. Nabízíme 5 jídelních plánů, od jednoduchých, levnějších, ale kvalitních jídel po vynikající několikachodové menu, která uspokojí i velmi náročné klienty, takže určitě si každý najde své dle náročnosti a chuti. A v případě požadavku můžeme spolu Vámi navrhnout menu „na zakázku“. Vaříme velmi dobrá vegetariánská jídla a snažíme se vyhovět i v případě různých diet a potřeb (např. bezlaktózová či bezlepková dieta).

Tyto diety se extra vydávají z kuchyně pro jednotlivé osoby, je třeba osobní ohlášení personálu kuchyně před výdejem jídla.

 

Náš personál se během roku školí a pracuje s novými trendy české i mezinárodní kuchyně.

Snažíme se sledovat různé směry ve vývoji a novinkách gastronomie a pro tento rok jsme připravili návrhy jídelních lístků s širokou nabídkou pro vás. Víme, že mnoho lidí se přiklání ke konzumaci zdravého jídla, tak můžeme nabídnout v salátech zdravé novinky i vlastní výrobu kimchi, moučníků bez cukru, slazených medem nebo javorovým sirupem, kváskový žitný chléb.

Konferenční balíčky

Můžete si dopřát během konference nebo semináře  jak dopoledne, tak i odpoledne  přestávku s občerstvením.   Záleží jen na Vás, kterou ze 2 variant si vyberete.

Slavnostní příležitosti

V našem konferenčním centru můžete také pořádat speciální akce a jsme připravení splnit vaše potřeby bez ohledu na to, o jakou událost jde. Možná plánujete svatbu, uspořádat obchodní schůzku, nebo jste nezisková organizace a chcete připravit jeden speciální večer pro vaši skupinu. Podívejte se na naše možnosti večeří nebo našeho bufetu.