Aktivity

Areál konferenčního centra

Areál nabízí různé možnosti sportovního i kulturního vyžití. K dispozici je knihovna se zahraničními publikacemi, nabídka akcí do nejbližšího okolí, zprostředkování aktivit. (masáže, parafinové zábaly apod.). Naší službou pro hosty je možnost využití „Domu modlitby“ pro vlastní ztišení i společná setkání.

  • Pro nejmenší je připraveno dětské hřiště s různými atrakcemi, pískovištěm, houpačkami, kde dospělí při dohledu nad svými dětmi mohou využít pohostinství Vávrovy chalupy (v letní sezoně nabízíme občerstvení od zmrzlinových pohárů, přes chlazené nápoje až k možnosti grilování steaků)

  • Aktivní sportovci určitě využijí fotbalové, volejbalové či nohejbalové hřiště, nově také nabízíme hřiště na petangue a líný tenis. Zábavu lze zažít i u ping-pongu nebo air-hockey.

  • Pro příjemně strávený večer můžete využít ohniště u Vávrovy chalupy třeba na opékání buřtů nebo klobásek.

  • Vávrova chalupa je historický objekt, který nabízí zdokumentovanou historii jak přilehlého mlýna, tak i vlastní chalupy, kde se dochovala černá kuchyně, původní kamna, klenuté prostory, kde dříve byla stáj, široké zdi, které i v létě nechtějí pustit teplo dovnitř, takže v horkých dnech je zde příjemný chládek. V objektu je v horním patře návštěvníkům k dispozici kulečník, malý fotbálek a velká pohodlná místnost pro večerní debaty u vína.

  • Rybník skýtá radost jak malým tak velkým návštěvníkům. Pro romantiku se můžete projet na lodičkách nebo šlapadle, prozkoumat všechna zákoutí rybníka, kde jsou různé druhy ryb pro sportovní rybaření. Rybník je vhodný spíše pro projížďky, než na koupání. V brzké době se bude opravovat hráz rybníka a částečné odbahnění, což bude nemalá investice, ale poslouží k lepšímu relaxačnímu využití rybníka.

 

Okolí nabízí spoustu možností vyžití